Jurling Gruppe k.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53059743
DIČ: 2121242959
IČ DPH: SK2121242959
Rožňavská 8, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Komanditná spoločnosť
Sídlo: Rožňavská 8, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.29
Dátum vzniku: 6. 5. 2020
Základné imanie: 250 €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2020
Spisová značka: Sr/1900/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom hnuteľných vecí; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Jurling Gruppe k.s. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 13,3 tis. € a tržby jej klesli o 38 % na 212,5 tis. €.

212,5 tis. €
Tržby
13,3 tis. €
Strata
215,0 tis. €
Celkové výnosy
693,9 tis. €
Aktíva
693,6 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť
3,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 330,3 tis., 2023 375,4 tis., 2024 99,5 tis., 2025 −13,3 tis.2021330,3 tis.2023375,4 tis.202499,5 tis.2025−13,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 662,2 tis., 2023 682,2 tis., 2024 344,9 tis., 2025 212,5 tis.2021662,2 tis.2023682,2 tis.2024344,9 tis.2025212,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 212,5 tis. € -13,3 tis. €
2024 344,9 tis. € 99,5 tis. €
2023 682,2 tis. € 375,4 tis. €
2021 662,2 tis. € 330,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok931 €
  • Dlhodobé pohľadávky661,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,6 tis. €
  • Finančné účty25,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie218 €

Pasíva

  • Základné imanie250 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov706,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-13,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky265 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Jurling Gruppe k.s. v konkurze?

Jurling Gruppe k.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Jurling Gruppe k.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Jurling Gruppe k.s. tržby 212,5 tis. €.

Je firma Jurling Gruppe k.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Jurling Gruppe k.s. vykázala stratu 13,3 tis. €.

Je Jurling Gruppe k.s. platiteľom DPH?

Jurling Gruppe k.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Jurling Gruppe k.s. sídli?

Jurling Gruppe k.s. má sídlo na adrese Rožňavská 8, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026