WNET SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53056108
DIČ: 2121241012
IČ DPH: SK2121241012
Ochodnica 765, Ochodnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ochodnica 765, Ochodnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 1. 5. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 2. 2021
Spisová značka: Sro/74642/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Čečko od 1. 5. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť WNET SK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 30 % na 433 € a tržby jej narástli o 7 % na 76,4 tis. €.

76,4 tis. €
Tržby
433 €
Zisk
6,5 tis. €
Aktíva
5,4 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −17,8 tis., 2022 1,2 tis., 2023 759, 2024 619, 2025 4332021−17,8 tis.20221,2 tis.202375920246192025433
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 43,9 tis., 2022 105,6 tis., 2023 70,1 tis., 2024 71,2 tis., 2025 76,4 tis.202143,9 tis.2022105,6 tis.202370,1 tis.202471,2 tis.202576,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 76,4 tis. € 433 €
2024 71,2 tis. € 619 €
2023 70,1 tis. € 759 €
2022 105,6 tis. € 1,2 tis. €
2021 43,9 tis. € -17,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie5,4 tis. €
  • Záväzky1,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma WNET SK, s. r. o. v konkurze?

WNET SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma WNET SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala WNET SK, s. r. o. tržby 76,4 tis. €.

Je firma WNET SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 WNET SK, s. r. o. dosiahla zisk 433 €.

Je WNET SK, s. r. o. platiteľom DPH?

WNET SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma WNET SK, s. r. o. sídli?

WNET SK, s. r. o. má sídlo na adrese Ochodnica 765, Ochodnica, 023 35.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026