LUMINAFI s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53055497
DIČ: 2121250989
IČ DPH: SK2121250989
Kamenná 1105/71, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kamenná 1105/71, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 12. 5. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2022
Spisová značka: Sro/51186/N
Predmet podnikania (výber): Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Alojz Bojda od 12. 5. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUMINAFI s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 48 % na 66,7 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 92,2 tis. €.

92,2 tis. €
Tržby
66,7 tis. €
Zisk
105,1 tis. €
Celkové výnosy
564,1 tis. €
Aktíva
166,3 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
92,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 755, 2022 2,4 tis., 2023 46,6 tis., 2024 45,0 tis., 2025 66,7 tis.202175520222,4 tis.202346,6 tis.202445,0 tis.202566,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 54,6 tis., 2022 35,0 tis., 2023 75,8 tis., 2024 79,6 tis., 2025 92,2 tis.202154,6 tis.202235,0 tis.202375,8 tis.202479,6 tis.202592,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 92,2 tis. € 66,7 tis. €
2024 79,6 tis. € 45,0 tis. €
2023 75,8 tis. € 46,6 tis. €
2022 35,0 tis. € 2,4 tis. €
2021 54,6 tis. € 755 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok51,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok80,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky422,9 tis. €
  • Finančné účty10,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov94,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie66,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky397,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUMINAFI s. r. o. v konkurze?

LUMINAFI s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUMINAFI s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUMINAFI s. r. o. tržby 92,2 tis. €.

Je firma LUMINAFI s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUMINAFI s. r. o. dosiahla zisk 66,7 tis. €.

Je LUMINAFI s. r. o. platiteľom DPH?

LUMINAFI s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUMINAFI s. r. o. sídli?

LUMINAFI s. r. o. má sídlo na adrese Kamenná 1105/71, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026