Vačice Sleepwear spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53046765
DIČ: 2121232487
IČ DPH: SK2121232487
Krížna 144/24, Šamorín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krížna 144/24, Šamorín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 17. 4. 2020
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2020
Spisová značka: Sro/46584/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gabriel Meixner od 17. 4. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Vačice Sleepwear spol. s r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,5 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 234,4 tis. €.

234,4 tis. €
Tržby
1,5 tis. €
Zisk
235,7 tis. €
Celkové výnosy
67,9 tis. €
Aktíva
17,4 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
19,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,8 tis., 2022 7,4 tis., 2023 8,0 tis., 2024 −148, 2025 1,5 tis.2021−2,8 tis.20227,4 tis.20238,0 tis.2024−14820251,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 108,2 tis., 2022 146,3 tis., 2023 179,2 tis., 2024 190,4 tis., 2025 234,4 tis.2021108,2 tis.2022146,3 tis.2023179,2 tis.2024190,4 tis.2025234,4 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 121,1 tis., 2022 157,8 tis., 2023 179,4 tis., 2024 191,4 tis., 2025 235,7 tis.2021121,1 tis.2022157,8 tis.2023179,4 tis.2024191,4 tis.2025235,7 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 2,1 tis., 2023 2,3 tis., 2024 960, 2025 9602021020222,1 tis.20232,3 tis.20249602025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 234,4 tis. € 1,5 tis. €
2024 190,4 tis. € -148 €
2023 179,2 tis. € 8,0 tis. €
2022 146,3 tis. € 7,4 tis. €
2021 108,2 tis. € -2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok8,1 tis. €
  • Zásoby35,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky17,9 tis. €
  • Finančné účty6,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky176 €
  • Krátkodobé záväzky46,7 tis. €
  • Bankové úvery3,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Vačice Sleepwear spol. s r.o. v konkurze?

Vačice Sleepwear spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Vačice Sleepwear spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Vačice Sleepwear spol. s r.o. tržby 234,4 tis. €.

Je firma Vačice Sleepwear spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Vačice Sleepwear spol. s r.o. dosiahla zisk 1,5 tis. €.

Je Vačice Sleepwear spol. s r.o. platiteľom DPH?

Vačice Sleepwear spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Vačice Sleepwear spol. s r.o. sídli?

Vačice Sleepwear spol. s r.o. má sídlo na adrese Krížna 144/24, Šamorín, 931 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026