CYRO – KOPSTAV, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53045394
DIČ: 2121240726
IČ DPH: SK2121240726
Horný Badín 3, Horný Badín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horný Badín 3, Horný Badín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 22. 4. 2020
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 8. 2020
Spisová značka: Sro/38686/S
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Cyril Babic od 20. 9. 2021
    konateľspoločník
  • Stanislava Babicová od 22. 4. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CYRO – KOPSTAV, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 16 % na 10,0 tis. € a tržby jej klesli o 41 % na 95,0 tis. €.

95,0 tis. €
Tržby
10,0 tis. €
Zisk
95,0 tis. €
Celkové výnosy
310,7 tis. €
Aktíva
305,8 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
66,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −638, 2022 2,7 tis., 2023 2,4 tis., 2024 11,9 tis., 2025 10,0 tis.2021−63820222,7 tis.20232,4 tis.202411,9 tis.202510,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 66,9 tis., 2022 147,0 tis., 2023 219,5 tis., 2024 162,3 tis., 2025 95,0 tis.202166,9 tis.2022147,0 tis.2023219,5 tis.2024162,3 tis.202595,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 95,0 tis. € 10,0 tis. €
2024 162,3 tis. € 11,9 tis. €
2023 219,5 tis. € 2,4 tis. €
2022 147,0 tis. € 2,7 tis. €
2021 66,9 tis. € -638 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok142,0 tis. €
  • Zásoby23,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky23,7 tis. €
  • Finančné účty121,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy274,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov16,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CYRO – KOPSTAV, s. r. o. v konkurze?

CYRO – KOPSTAV, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CYRO – KOPSTAV, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CYRO – KOPSTAV, s. r. o. tržby 95,0 tis. €.

Je firma CYRO – KOPSTAV, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CYRO – KOPSTAV, s. r. o. dosiahla zisk 10,0 tis. €.

Je CYRO – KOPSTAV, s. r. o. platiteľom DPH?

CYRO – KOPSTAV, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CYRO – KOPSTAV, s. r. o. sídli?

CYRO – KOPSTAV, s. r. o. má sídlo na adrese Horný Badín 3, Horný Badín, 962 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026