One media Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53044291
DIČ: 2121298861
IČ DPH: SK2121298861
Kvačalova 1168/41, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kvačalova 1168/41, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná výroba 32.99
Dátum vzniku: 3. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 9. 2020
Spisová značka: Sro/74859/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby; Výroba reklamných predmetov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Adriana Svrčková od 3. 6. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť One media Slovakia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 26 % na 3,1 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 157,7 tis. €.

157,7 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Zisk
48,5 tis. €
Aktíva
14,2 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 302, 2022 15, 2023 1,3 tis., 2024 4,2 tis., 2025 3,1 tis.202130220221520231,3 tis.20244,2 tis.20253,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 174,2 tis., 2022 165,9 tis., 2023 118,6 tis., 2024 212,1 tis., 2025 157,7 tis.2021174,2 tis.2022165,9 tis.2023118,6 tis.2024212,1 tis.2025157,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 157,7 tis. € 3,1 tis. €
2024 212,1 tis. € 4,2 tis. €
2023 118,6 tis. € 1,3 tis. €
2022 165,9 tis. € 15 €
2021 174,2 tis. € 302 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie14,2 tis. €
  • Záväzky34,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma One media Slovakia, s. r. o. v konkurze?

One media Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma One media Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala One media Slovakia, s. r. o. tržby 157,7 tis. €.

Je firma One media Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 One media Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 3,1 tis. €.

Je One media Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

One media Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma One media Slovakia, s. r. o. sídli?

One media Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese Kvačalova 1168/41, Žilina, 010 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026