Amliv s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53039700
DIČ: 2121247931
IČ DPH: SK2121247931
Pod Kozákom 712/6, Sliač

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Kozákom 712/6, Sliač Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 12. 5. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2021
Spisová značka: Sro/38789/S
Predmet podnikania (výber): Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Raško od 12. 5. 2020
    konateľ
  • Vilma Gúthová od 12. 5. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Amliv s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 106 % na 81,9 tis. € a tržby jej narástli o 48 % na 930,8 tis. €.

930,8 tis. €
Tržby
81,9 tis. €
Zisk
955,4 tis. €
Celkové výnosy
497,4 tis. €
Aktíva
208,2 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
21,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,6 tis., 2022 19,5 tis., 2023 42,1 tis., 2024 39,7 tis., 2025 81,9 tis.202119,6 tis.202219,5 tis.202342,1 tis.202439,7 tis.202581,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 199,4 tis., 2022 470,2 tis., 2023 447,6 tis., 2024 629,2 tis., 2025 930,8 tis.2021199,4 tis.2022470,2 tis.2023447,6 tis.2024629,2 tis.2025930,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 930,8 tis. € 81,9 tis. €
2024 629,2 tis. € 39,7 tis. €
2023 447,6 tis. € 42,1 tis. €
2022 470,2 tis. € 19,5 tis. €
2021 199,4 tis. € 19,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok192,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky128,3 tis. €
  • Finančné účty176,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov120,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie81,9 tis. €
  • Rezervy250 €
  • Dlhodobé záväzky135,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky153,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Amliv s.r.o. v konkurze?

Amliv s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Amliv s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Amliv s.r.o. tržby 930,8 tis. €.

Je firma Amliv s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Amliv s.r.o. dosiahla zisk 81,9 tis. €.

Je Amliv s.r.o. platiteľom DPH?

Amliv s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Amliv s.r.o. sídli?

Amliv s.r.o. má sídlo na adrese Pod Kozákom 712/6, Sliač, 962 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026