Rekostav P&P, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53035984
DIČ: 2121242464
IČ DPH: SK2121242464
Lidér Tejed 312, Povoda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lidér Tejed 312, Povoda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 6. 5. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 10. 2025
Spisová značka: Sro/46647/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Szabó od 6. 5. 2020
    konateľ
  • Peter Végh od 6. 5. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Rekostav P&P, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 401 % na 4,7 tis. € a tržby jej narástli o 182 % na 118,6 tis. €.

118,6 tis. €
Tržby
4,7 tis. €
Zisk
15,1 tis. €
Aktíva
12,8 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 270, 2022 −3,0 tis., 2023 −447, 2024 940, 2025 4,7 tis.20212702022−3,0 tis.2023−447202494020254,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 39,1 tis., 2022 2,8 tis., 2023 29,3 tis., 2024 42,1 tis., 2025 118,6 tis.202139,1 tis.20222,8 tis.202329,3 tis.202442,1 tis.2025118,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 118,6 tis. € 4,7 tis. €
2024 42,1 tis. € 940 €
2023 29,3 tis. € -447 €
2022 2,8 tis. € -3,0 tis. €
2021 39,1 tis. € 270 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,8 tis. €
  • Záväzky2,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Rekostav P&P, s. r. o. v konkurze?

Rekostav P&P, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Rekostav P&P, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Rekostav P&P, s. r. o. tržby 118,6 tis. €.

Je firma Rekostav P&P, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Rekostav P&P, s. r. o. dosiahla zisk 4,7 tis. €.

Je Rekostav P&P, s. r. o. platiteľom DPH?

Rekostav P&P, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Rekostav P&P, s. r. o. sídli?

Rekostav P&P, s. r. o. má sídlo na adrese Lidér Tejed 312, Povoda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026