Pro Vape Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53033256
DIČ: 2121232454
IČ DPH: SK2121232454
Rákócziho ul. 229/13, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rákócziho ul. 229/13, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.14
Dátum vzniku: 17. 4. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 6. 2020
Spisová značka: Sro/53232/N
Predmet podnikania (výber): Dizajnérske činnosti; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Oliver Kinczer od 6. 9. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pro Vape Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 18 % na 3,3 tis. € a tržby jej narástli o 71 % na 182,4 tis. €.

182,4 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Zisk
183,5 tis. €
Celkové výnosy
135,5 tis. €
Aktíva
20,6 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť
11,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 1,2 tis., 2023 −11,0 tis., 2024 2,8 tis., 2025 3,3 tis.20211,3 tis.20221,2 tis.2023−11,0 tis.20242,8 tis.20253,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 149,4 tis., 2022 50,0 tis., 2023 330,2 tis., 2024 106,6 tis., 2025 182,4 tis.2021149,4 tis.202250,0 tis.2023330,2 tis.2024106,6 tis.2025182,4 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 148,3 tis., 2022 50,0 tis., 2023 330,2 tis., 2024 108,6 tis., 2025 183,5 tis.2021148,3 tis.202250,0 tis.2023330,2 tis.2024108,6 tis.2025183,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 336, 2022 321, 2023 0, 2024 741, 2025 960202133620223212023020247412025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 182,4 tis. € 3,3 tis. €
2024 106,6 tis. € 2,8 tis. €
2023 330,2 tis. € -11,0 tis. €
2022 50,0 tis. € 1,2 tis. €
2021 149,4 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok16,9 tis. €
  • Zásoby73,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky14,2 tis. €
  • Finančné účty31,3 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie20,6 tis. €
  • Záväzky115,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pro Vape Slovakia s.r.o. v konkurze?

Pro Vape Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pro Vape Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pro Vape Slovakia s.r.o. tržby 182,4 tis. €.

Je firma Pro Vape Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pro Vape Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 3,3 tis. €.

Je Pro Vape Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Pro Vape Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pro Vape Slovakia s.r.o. sídli?

Pro Vape Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Rákócziho ul. 229/13, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026