Realitný & Investorský fond, a. s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53024486
DIČ: 2121273451
IČ DPH: SK2121273451
Stropkovská 3, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Stropkovská 3, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 17. 6. 2020
Základné imanie: 25,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2021
Spisová značka: Sa/7295/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnosti (realitná činnosť); Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Rastislav Tesák od 24. 9. 2026
    člen predstavenstva
  • Ing. Michal Kresta od 24. 9. 2026
    člen dozornej rady
  • Ondřej Polák od 24. 9. 2026
    člen dozornej rady
  • Tomáš Kedzior od 24. 9. 2026
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Realitný & Investorský fond, a. s. v roku 2025 zvýšila zisk na 1,0 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
1,0 tis. €
Zisk
1,7 mil. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
57,0 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
6,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,7 tis., 2022 7,6 tis., 2023 9,1 tis., 2024 61, 2025 1,0 tis.202111,7 tis.20227,6 tis.20239,1 tis.20246120251,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 3,0 mil., 2023 1,9 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,6 mil.20211,8 mil.20223,0 mil.20231,9 mil.20241,4 mil.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 1,0 tis. €
2024 1,4 mil. € 61 €
2023 1,9 mil. € 9,1 tis. €
2022 3,0 mil. € 7,6 tis. €
2021 1,8 mil. € 11,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby1,3 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky355,1 tis. €
  • Finančné účty59,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie25,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov28,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,0 tis. €
  • Rezervy10,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky75,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,6 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Realitný & Investorský fond, a. s. v konkurze?

Realitný & Investorský fond, a. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Realitný & Investorský fond, a. s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Realitný & Investorský fond, a. s. tržby 1,6 mil. €.

Je firma Realitný & Investorský fond, a. s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Realitný & Investorský fond, a. s. dosiahla zisk 1,0 tis. €.

Je Realitný & Investorský fond, a. s. platiteľom DPH?

Realitný & Investorský fond, a. s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Realitný & Investorský fond, a. s. sídli?

Realitný & Investorský fond, a. s. má sídlo na adrese Stropkovská 3, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026