LOSOM Beauty s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53020600
DIČ: 2121224633
IČ DPH: SK2121224633
Pavla Horova 6318/11, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pavla Horova 6318/11, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 27. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2024
Spisová značka: Sro/40072/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; skladovanie a pomocné činnosti v doprave …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Darina Oľhová od 27. 3. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LOSOM Beauty s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 55,3 tis. € a tržby jej narástli na 472,4 tis. €.

472,4 tis. €
Tržby
55,3 tis. €
Zisk
487,4 tis. €
Celkové výnosy
349,0 tis. €
Aktíva
109,5 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
14,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,0 tis., 2022 8,3 tis., 2023 15,5 tis., 2024 4,4 tis., 2025 55,3 tis.202112,0 tis.20228,3 tis.202315,5 tis.20244,4 tis.202555,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,1 tis., 2022 37,0 tis., 2023 42,8 tis., 2024 42,9 tis., 2025 472,4 tis.202130,1 tis.202237,0 tis.202342,8 tis.202442,9 tis.2025472,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 472,4 tis. € 55,3 tis. €
2024 42,9 tis. € 4,4 tis. €
2023 42,8 tis. € 15,5 tis. €
2022 37,0 tis. € 8,3 tis. €
2021 30,1 tis. € 12,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok134,6 tis. €
  • Zásoby195,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky10,4 tis. €
  • Finančné účty7,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov48,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie55,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9 €
  • Krátkodobé záväzky176,2 tis. €
  • Bankové úvery41,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LOSOM Beauty s. r. o. v konkurze?

LOSOM Beauty s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LOSOM Beauty s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LOSOM Beauty s. r. o. tržby 472,4 tis. €.

Je firma LOSOM Beauty s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LOSOM Beauty s. r. o. dosiahla zisk 55,3 tis. €.

Je LOSOM Beauty s. r. o. platiteľom DPH?

LOSOM Beauty s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LOSOM Beauty s. r. o. sídli?

LOSOM Beauty s. r. o. má sídlo na adrese Pavla Horova 6318/11, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026