Organon Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53013191
DIČ: 2121266829
IČ DPH: SK2121266829
Karadžičova 8/A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karadžičova 8/A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.46
Dátum vzniku: 5. 5. 2020
Základné imanie: 75,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 1. 2021
Spisová značka: Sro/144682/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eric Montariol od 28. 5. 2021
    konateľ
  • Hana Mondek od 28. 5. 2021
    konateľ
  • Organon Central East GmbH od 17. 5. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Organon Slovakia s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 96 % na 51,9 tis. € a tržby jej klesli o 93 % na 410,8 tis. €.

410,8 tis. €
Tržby
51,9 tis. €
Zisk
449,4 tis. €
Celkové výnosy
2,2 mil. €
Aktíva
2,1 mil. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
71,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 280,8 tis., 2022 212,8 tis., 2023 216,7 tis., 2024 1,3 mil., 2025 51,9 tis.2021280,8 tis.2022212,8 tis.2023216,7 tis.20241,3 mil.202551,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,4 mil., 2022 8,6 mil., 2023 6,8 mil., 2024 5,5 mil., 2025 410,8 tis.20217,4 mil.20228,6 mil.20236,8 mil.20245,5 mil.2025410,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 410,8 tis. € 51,9 tis. €
2024 5,5 mil. € 1,3 mil. €
2023 6,8 mil. € 216,7 tis. €
2022 8,6 mil. € 212,8 tis. €
2021 7,4 mil. € 280,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby3,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky3,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky320,1 tis. €
  • Finančné účty1,8 mil. €
  • Časové rozlíšenie52,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie75,0 tis. €
  • Fondy zo zisku7,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie51,9 tis. €
  • Rezervy42,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky18,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky14,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie13,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Organon Slovakia s. r. o. v konkurze?

Organon Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Organon Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Organon Slovakia s. r. o. tržby 410,8 tis. €.

Je firma Organon Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Organon Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 51,9 tis. €.

Je Organon Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Organon Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Organon Slovakia s. r. o. sídli?

Organon Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Karadžičova 8/A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026