Healthy Food & More s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52993957
DIČ: 2121213677
IČ DPH: SK2121213677
Želiarska 1538/35, Veľký Meder

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Želiarska 1538/35, Veľký Meder Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 12. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2020
Spisová značka: Sro/46402/T
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Tibor Števlik od 12. 3. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Healthy Food & More s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 8,4 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 52,9 tis. €.

52,9 tis. €
Tržby
8,4 tis. €
Strata
47,4 tis. €
Aktíva
23,0 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −18,3 tis., 2022 5,0 tis., 2023 −14,9 tis., 2024 263, 2025 −8,4 tis.2021−18,3 tis.20225,0 tis.2023−14,9 tis.20242632025−8,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 80,7 tis., 2022 92,7 tis., 2023 46,1 tis., 2024 45,9 tis., 2025 52,9 tis.202180,7 tis.202292,7 tis.202346,1 tis.202445,9 tis.202552,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 52,9 tis. € -8,4 tis. €
2024 45,9 tis. € 263 €
2023 46,1 tis. € -14,9 tis. €
2022 92,7 tis. € 5,0 tis. €
2021 80,7 tis. € -18,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie23,0 tis. €
  • Záväzky24,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Healthy Food & More s. r. o. v konkurze?

Healthy Food & More s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Healthy Food & More s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Healthy Food & More s. r. o. tržby 52,9 tis. €.

Je firma Healthy Food & More s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Healthy Food & More s. r. o. vykázala stratu 8,4 tis. €.

Je Healthy Food & More s. r. o. platiteľom DPH?

Healthy Food & More s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Healthy Food & More s. r. o. sídli?

Healthy Food & More s. r. o. má sídlo na adrese Želiarska 1538/35, Veľký Meder, 932 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026