elan1partners s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52990869
DIČ: 2121238559
Vajnorská 1319/53, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vajnorská 1319/53, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.30
Dátum vzniku: 28. 4. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/144590/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eva Navrátil od 28. 4. 2020
    konateľspoločník
  • Roman Navrátil od 28. 4. 2020
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť elan1partners s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 64 % na 2,5 tis. € a tržby jej klesli o 40 % na 15,7 tis. €.

15,7 tis. €
Tržby
2,5 tis. €
Zisk
100,8 tis. €
Aktíva
61,0 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,9 tis., 2022 18,8 tis., 2023 6,9 tis., 2024 6,8 tis., 2025 2,5 tis.20219,9 tis.202218,8 tis.20236,9 tis.20246,8 tis.20252,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,1 tis., 2022 40,2 tis., 2023 21,4 tis., 2024 26,1 tis., 2025 15,7 tis.202122,1 tis.202240,2 tis.202321,4 tis.202426,1 tis.202515,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 15,7 tis. € 2,5 tis. €
2024 26,1 tis. € 6,8 tis. €
2023 21,4 tis. € 6,9 tis. €
2022 40,2 tis. € 18,8 tis. €
2021 22,1 tis. € 9,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie61,0 tis. €
  • Záväzky39,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma elan1partners s. r. o. v konkurze?

elan1partners s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma elan1partners s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala elan1partners s. r. o. tržby 15,7 tis. €.

Je firma elan1partners s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 elan1partners s. r. o. dosiahla zisk 2,5 tis. €.

Kde firma elan1partners s. r. o. sídli?

elan1partners s. r. o. má sídlo na adrese Vajnorská 1319/53, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026