127.0.0.1 s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52988228
DIČ: 2121248030
IČ DPH: SK2121248030
Páričkova 27, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Páričkova 27, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.20
Dátum vzniku: 8. 5. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/144830/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Slavomír Slížik od 8. 5. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 127.0.0.1 s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 3 % na 28,6 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 37,7 tis. €.

37,7 tis. €
Tržby
28,6 tis. €
Zisk
37,3 tis. €
Aktíva
34,1 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 26,5 tis., 2022 26,7 tis., 2023 24,0 tis., 2024 27,7 tis., 2025 28,6 tis.202126,5 tis.202226,7 tis.202324,0 tis.202427,7 tis.202528,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 32,2 tis., 2022 35,0 tis., 2023 34,2 tis., 2024 36,6 tis., 2025 37,7 tis.202132,2 tis.202235,0 tis.202334,2 tis.202436,6 tis.202537,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 37,7 tis. € 28,6 tis. €
2024 36,6 tis. € 27,7 tis. €
2023 34,2 tis. € 24,0 tis. €
2022 35,0 tis. € 26,7 tis. €
2021 32,2 tis. € 26,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie34,1 tis. €
  • Záväzky3,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 127.0.0.1 s. r. o. v konkurze?

127.0.0.1 s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 127.0.0.1 s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 127.0.0.1 s. r. o. tržby 37,7 tis. €.

Je firma 127.0.0.1 s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 127.0.0.1 s. r. o. dosiahla zisk 28,6 tis. €.

Je 127.0.0.1 s. r. o. platiteľom DPH?

127.0.0.1 s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 127.0.0.1 s. r. o. sídli?

127.0.0.1 s. r. o. má sídlo na adrese Páričkova 27, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026