Stavba Vip SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52987868
DIČ: 2121365191
Ubľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ubľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 13. 8. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/40796/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti / veľkoo…; Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladyslav Matsola od 28. 11. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Stavba Vip SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 59 % na 3,1 tis. € a tržby jej narástli o 46 % na 3,4 tis. €.

3,4 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Zisk
11,6 tis. €
Aktíva
11,2 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 309, 2022 283, 2023 276, 2024 1,9 tis., 2025 3,1 tis.20213092022283202327620241,9 tis.20253,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 395, 2022 420, 2023 420, 2024 2,3 tis., 2025 3,4 tis.20213952022420202342020242,3 tis.20253,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,4 tis. € 3,1 tis. €
2024 2,3 tis. € 1,9 tis. €
2023 420 € 276 €
2022 420 € 283 €
2021 395 € 309 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,2 tis. €
  • Záväzky341 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stavba Vip SK s. r. o. v konkurze?

Stavba Vip SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stavba Vip SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Stavba Vip SK s. r. o. tržby 3,4 tis. €.

Je firma Stavba Vip SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Stavba Vip SK s. r. o. dosiahla zisk 3,1 tis. €.

Kde firma Stavba Vip SK s. r. o. sídli?

Stavba Vip SK s. r. o. má sídlo na adrese Ubľa, 067 73.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026