JUMP Park Senica, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52983005
DIČ: 2121329265
IČ DPH: SK2121329265
Michalská 14, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Michalská 14, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.11
Dátum vzniku: 12. 5. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 1. 2022
Spisová značka: Sro/144891/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; poskytovanie služieb osobného charakteru …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Kušmirek od 19. 8. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JUMP Park Senica, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 559 % na 31,0 tis. € a tržby jej narástli o 65 % na 340,8 tis. €.

340,8 tis. €
Tržby
31,0 tis. €
Zisk
340,8 tis. €
Celkové výnosy
606,3 tis. €
Aktíva
105,0 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
58,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 341, 2022 14,1 tis., 2023 12,2 tis., 2024 4,7 tis., 2025 31,0 tis.2021341202214,1 tis.202312,2 tis.20244,7 tis.202531,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 50,3 tis., 2022 123,9 tis., 2023 184,3 tis., 2024 206,4 tis., 2025 340,8 tis.202150,3 tis.2022123,9 tis.2023184,3 tis.2024206,4 tis.2025340,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 340,8 tis. € 31,0 tis. €
2024 206,4 tis. € 4,7 tis. €
2023 184,3 tis. € 12,2 tis. €
2022 123,9 tis. € 14,1 tis. €
2021 50,3 tis. € 341 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok577,2 tis. €
  • Zásoby4,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,5 tis. €
  • Finančné účty12,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie732 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy40,0 tis. €
  • Fondy zo zisku607 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov28,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie31,0 tis. €
  • Rezervy771 €
  • Dlhodobé záväzky147,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky192,9 tis. €
  • Bankové úvery159,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JUMP Park Senica, s. r. o. v konkurze?

JUMP Park Senica, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JUMP Park Senica, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JUMP Park Senica, s. r. o. tržby 340,8 tis. €.

Je firma JUMP Park Senica, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JUMP Park Senica, s. r. o. dosiahla zisk 31,0 tis. €.

Je JUMP Park Senica, s. r. o. platiteľom DPH?

JUMP Park Senica, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JUMP Park Senica, s. r. o. sídli?

JUMP Park Senica, s. r. o. má sídlo na adrese Michalská 14, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026