V.P.V. invest spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52982378
DIČ: 2121208133
Skalité 739, Skalité

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Skalité 739, Skalité Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 4. 3. 2020
Základné imanie: 50,0 tis. €
Spisová značka: Sro/74260/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Tatarka od 4. 3. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť V.P.V. invest spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 86 % na 13,6 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 40,3 tis. €.

40,3 tis. €
Tržby
13,6 tis. €
Zisk
93,0 tis. €
Aktíva
65,1 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,9 tis., 2022 16,0 tis., 2023 22,7 tis., 2024 7,3 tis., 2025 13,6 tis.202118,9 tis.202216,0 tis.202322,7 tis.20247,3 tis.202513,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 47,5 tis., 2022 40,7 tis., 2023 46,8 tis., 2024 42,8 tis., 2025 40,3 tis.202147,5 tis.202240,7 tis.202346,8 tis.202442,8 tis.202540,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 40,3 tis. € 13,6 tis. €
2024 42,8 tis. € 7,3 tis. €
2023 46,8 tis. € 22,7 tis. €
2022 40,7 tis. € 16,0 tis. €
2021 47,5 tis. € 18,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie65,1 tis. €
  • Záväzky27,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma V.P.V. invest spol. s r. o. v konkurze?

V.P.V. invest spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma V.P.V. invest spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala V.P.V. invest spol. s r. o. tržby 40,3 tis. €.

Je firma V.P.V. invest spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 V.P.V. invest spol. s r. o. dosiahla zisk 13,6 tis. €.

Kde firma V.P.V. invest spol. s r. o. sídli?

V.P.V. invest spol. s r. o. má sídlo na adrese Skalité 739, Skalité, 023 14.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026