Visa Europe (Slovakia) s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52977382
DIČ: 2121288279
IČ DPH: SK2121288279
Michalská 9, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Michalská 9, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 13. 6. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 8. 2022
Spisová značka: Sro/145739/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marcel Gajdoš od 13. 6. 2020
    konateľ
  • Visa Europe Limited od 26. 1. 2023
    spoločník
  • Visa Europe Management Services Limited od 26. 1. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Visa Europe (Slovakia) s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 4,0 tis. € a tržby jej narástli o 49 % na 3,9 mil. €.

3,9 mil. €
Tržby
4,0 tis. €
Strata
3,9 mil. €
Celkové výnosy
2,7 mil. €
Aktíva
91,3 tis. €
Vlastné imanie
97 %
Celková zadlženosť
29,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 512, 2022 −12,4 tis., 2023 11,7 tis., 2024 74,8 tis., 2025 −4,0 tis.20205122022−12,4 tis.202311,7 tis.202474,8 tis.2025−4,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 131,6 tis., 2022 1,2 mil., 2023 2,5 mil., 2024 2,6 mil., 2025 3,9 mil.2020131,6 tis.20221,2 mil.20232,5 mil.20242,6 mil.20253,9 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2020 169,1 tis., 2022 1,2 mil., 2023 2,5 mil., 2024 2,6 mil., 2025 3,9 mil.2020169,1 tis.20221,2 mil.20232,5 mil.20242,6 mil.20253,9 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2020 8,7 tis., 2022 75,1 tis., 2023 78,3 tis., 2024 3,8 tis., 2025 115,6 tis.20208,7 tis.202275,1 tis.202378,3 tis.20243,8 tis.2025115,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,9 mil. € -4,0 tis. €
2024 2,6 mil. € 74,8 tis. €
2023 2,5 mil. € 11,7 tis. €
2022 1,2 mil. € -12,4 tis. €
2020 131,6 tis. € 512 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky2,1 mil. €
  • Finančné účty447,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie152,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov89,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-4,0 tis. €
  • Rezervy744,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,9 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Visa Europe (Slovakia) s.r.o. v konkurze?

Visa Europe (Slovakia) s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Visa Europe (Slovakia) s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Visa Europe (Slovakia) s.r.o. tržby 3,9 mil. €.

Je firma Visa Europe (Slovakia) s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Visa Europe (Slovakia) s.r.o. vykázala stratu 4,0 tis. €.

Je Visa Europe (Slovakia) s.r.o. platiteľom DPH?

Visa Europe (Slovakia) s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Visa Europe (Slovakia) s.r.o. sídli?

Visa Europe (Slovakia) s.r.o. má sídlo na adrese Michalská 9, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026