Revízna spoločnosť SR 6 s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52957080
DIČ: 2121231343
Mramorová 10297/2, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mramorová 10297/2, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.21
Dátum vzniku: 7. 4. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/149588/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zdeněk Stratilík od 11. 8. 2026
    konateľ
  • Revízna spoločnosť SR s. r. o. od 11. 12. 2020
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Revízna spoločnosť SR 6 s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 32 % na 2,8 tis. € a tržby jej klesli o 46 % na 13,1 tis. €.

13,1 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
27,6 tis. €
Aktíva
25,9 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,6 tis., 2022 3,6 tis., 2023 185, 2024 2,1 tis., 2025 2,8 tis.20217,6 tis.20223,6 tis.202318520242,1 tis.20252,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 27,5 tis., 2022 37,1 tis., 2023 33,8 tis., 2024 24,2 tis., 2025 13,1 tis.202127,5 tis.202237,1 tis.202333,8 tis.202424,2 tis.202513,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 13,1 tis. € 2,8 tis. €
2024 24,2 tis. € 2,1 tis. €
2023 33,8 tis. € 185 €
2022 37,1 tis. € 3,6 tis. €
2021 27,5 tis. € 7,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie25,9 tis. €
  • Záväzky1,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Revízna spoločnosť SR 6 s. r. o. v konkurze?

Revízna spoločnosť SR 6 s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Revízna spoločnosť SR 6 s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Revízna spoločnosť SR 6 s. r. o. tržby 13,1 tis. €.

Je firma Revízna spoločnosť SR 6 s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Revízna spoločnosť SR 6 s. r. o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Kde firma Revízna spoločnosť SR 6 s. r. o. sídli?

Revízna spoločnosť SR 6 s. r. o. má sídlo na adrese Mramorová 10297/2, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026