Pro Facility, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52955389
DIČ: 2121205526
IČ DPH: SK2121205526
Stráž 223, Zvolen

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Stráž 223, Zvolen Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 3. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 4. 2021
Spisová značka: Sro/38412/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pro Facility, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 93 % na 470 € a tržby jej narástli o 8 % na 660,7 tis. €.

660,7 tis. €
Tržby
470 €
Zisk
844,1 tis. €
Celkové výnosy
499,1 tis. €
Aktíva
6,0 tis. €
Vlastné imanie
99 %
Celková zadlženosť
42,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,5 tis., 2022 −560, 2023 −13,8 tis., 2024 6,7 tis., 2025 47020218,5 tis.2022−5602023−13,8 tis.20246,7 tis.2025470
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 106,9 tis., 2022 42,6 tis., 2023 268,5 tis., 2024 609,8 tis., 2025 660,7 tis.2021106,9 tis.202242,6 tis.2023268,5 tis.2024609,8 tis.2025660,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 660,7 tis. € 470 €
2024 609,8 tis. € 6,7 tis. €
2023 268,5 tis. € -13,8 tis. €
2022 42,6 tis. € -560 €
2021 106,9 tis. € 8,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok116,9 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok25,0 tis. €
  • Zásoby179,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky3,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky107,2 tis. €
  • Finančné účty66,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,6 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie6,0 tis. €
  • Záväzky493,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pro Facility, s.r.o. v konkurze?

Pro Facility, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pro Facility, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pro Facility, s.r.o. tržby 660,7 tis. €.

Je firma Pro Facility, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pro Facility, s.r.o. dosiahla zisk 470 €.

Je Pro Facility, s.r.o. platiteľom DPH?

Pro Facility, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pro Facility, s.r.o. sídli?

Pro Facility, s.r.o. má sídlo na adrese Stráž 223, Zvolen, 960 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026