Bar-Bar Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52953637
DIČ: 2121186771
IČ DPH: SK2121186771
G. Bethlena 4350/8, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: G. Bethlena 4350/8, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 11.07
Dátum vzniku: 20. 2. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 2. 2021
Spisová značka: Sro/50639/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lukáš Barus od 20. 2. 2020
    konateľspoločník
  • Tomáš Barus od 20. 2. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Bar-Bar Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 23,6 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 317,1 tis. €.

317,1 tis. €
Tržby
23,6 tis. €
Zisk
317,1 tis. €
Celkové výnosy
77,0 tis. €
Aktíva
175 €
Vlastné imanie
100 %
Celková zadlženosť
35,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −21,2 tis., 2022 3,6 tis., 2023 16,2 tis., 2024 280, 2025 23,6 tis.2021−21,2 tis.20223,6 tis.202316,2 tis.2024280202523,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 106,5 tis., 2022 187,0 tis., 2023 281,2 tis., 2024 301,3 tis., 2025 317,1 tis.2021106,5 tis.2022187,0 tis.2023281,2 tis.2024301,3 tis.2025317,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 317,1 tis. € 23,6 tis. €
2024 301,3 tis. € 280 €
2023 281,2 tis. € 16,2 tis. €
2022 187,0 tis. € 3,6 tis. €
2021 106,5 tis. € -21,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok47,1 tis. €
  • Zásoby2,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky428 €
  • Finančné účty27,4 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie175 €
  • Záväzky76,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Bar-Bar Slovakia s.r.o. v konkurze?

Bar-Bar Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Bar-Bar Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Bar-Bar Slovakia s.r.o. tržby 317,1 tis. €.

Je firma Bar-Bar Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Bar-Bar Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 23,6 tis. €.

Je Bar-Bar Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Bar-Bar Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Bar-Bar Slovakia s.r.o. sídli?

Bar-Bar Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese G. Bethlena 4350/8, Nové Zámky, 940 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026