Rent and service s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52937071
DIČ: 2121214249
IČ DPH: SK2121214249
Námestie SNP 19, Bratislava - mestská časť Staré mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie SNP 19, Bratislava - mestská časť Staré mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 11. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 5. 2020
Spisová značka: Sro/143944/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MVDr. Natália Malá od 11. 1. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Rent and service s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 178 % na 7,0 tis. € a tržby jej narástli o 42 % na 111,6 tis. €.

111,6 tis. €
Tržby
7,0 tis. €
Zisk
111,7 tis. €
Celkové výnosy
237,8 tis. €
Aktíva
38,0 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
95,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,3 tis., 2022 7,3 tis., 2023 3,7 tis., 2024 2,5 tis., 2025 7,0 tis.202115,3 tis.20227,3 tis.20233,7 tis.20242,5 tis.20257,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 180,1 tis., 2022 47,2 tis., 2023 65,6 tis., 2024 78,5 tis., 2025 111,6 tis.2021180,1 tis.202247,2 tis.202365,6 tis.202478,5 tis.2025111,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 111,6 tis. € 7,0 tis. €
2024 78,5 tis. € 2,5 tis. €
2023 65,6 tis. € 3,7 tis. €
2022 47,2 tis. € 7,3 tis. €
2021 180,1 tis. € 15,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok204,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,4 tis. €
  • Finančné účty13,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov25,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky199,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Rent and service s.r.o. v konkurze?

Rent and service s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Rent and service s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Rent and service s.r.o. tržby 111,6 tis. €.

Je firma Rent and service s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Rent and service s.r.o. dosiahla zisk 7,0 tis. €.

Je Rent and service s.r.o. platiteľom DPH?

Rent and service s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Rent and service s.r.o. sídli?

Rent and service s.r.o. má sídlo na adrese Námestie SNP 19, Bratislava - mestská časť Staré mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026