OMNIS SECURITY BUILDING MANAGEMENT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52932605
DIČ: 2121237536
IČ DPH: SK2121237536
Lazovná 33, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lazovná 33, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Bezpečnostné a pátracie služby 80.10
Dátum vzniku: 4. 4. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 7. 2020
Spisová značka: Sro/38615/S
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie strážnej služby v rozsahu činností podľa § 3 písm. a) až i) zák. č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služie…; správa a údržba nebytového fondu v rozsahu voľných živností; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Jozef Michalčík od 4. 4. 2020
    konateľ
  • OMNIS SECURITY SERVICE BB s.r.o. od 8. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť OMNIS SECURITY BUILDING MANAGEMENT s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 15 % na 34,8 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 961,3 tis. €.

961,3 tis. €
Tržby
34,8 tis. €
Zisk
971,0 tis. €
Celkové výnosy
246,7 tis. €
Aktíva
63,5 tis. €
Vlastné imanie
74 %
Celková zadlženosť
78,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,7 tis., 2022 15,6 tis., 2023 10,9 tis., 2024 30,1 tis., 2025 34,8 tis.20215,7 tis.202215,6 tis.202310,9 tis.202430,1 tis.202534,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 478,0 tis., 2022 511,9 tis., 2023 640,1 tis., 2024 839,9 tis., 2025 961,3 tis.2021478,0 tis.2022511,9 tis.2023640,1 tis.2024839,9 tis.2025961,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 961,3 tis. € 34,8 tis. €
2024 839,9 tis. € 30,1 tis. €
2023 640,1 tis. € 10,9 tis. €
2022 511,9 tis. € 15,6 tis. €
2021 478,0 tis. € 5,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok32,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky86,6 tis. €
  • Finančné účty127,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov23,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie34,8 tis. €
  • Rezervy9,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky21,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky152,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma OMNIS SECURITY BUILDING MANAGEMENT s.r.o. v konkurze?

OMNIS SECURITY BUILDING MANAGEMENT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OMNIS SECURITY BUILDING MANAGEMENT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OMNIS SECURITY BUILDING MANAGEMENT s.r.o. tržby 961,3 tis. €.

Je firma OMNIS SECURITY BUILDING MANAGEMENT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 OMNIS SECURITY BUILDING MANAGEMENT s.r.o. dosiahla zisk 34,8 tis. €.

Je OMNIS SECURITY BUILDING MANAGEMENT s.r.o. platiteľom DPH?

OMNIS SECURITY BUILDING MANAGEMENT s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma OMNIS SECURITY BUILDING MANAGEMENT s.r.o. sídli?

OMNIS SECURITY BUILDING MANAGEMENT s.r.o. má sídlo na adrese Lazovná 33, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026