PRE-STAVBY SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52924122
DIČ: 2121183570
Podkonice 380, Podkonice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podkonice 380, Podkonice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 18. 2. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/38286/S
Predmet podnikania (výber): Murárstvo; Izolatérstvo; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Husenica od 18. 2. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PRE-STAVBY SK s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 48 % na 2,6 tis. € a tržby jej klesli o 88 % na 4,7 tis. €.

4,7 tis. €
Tržby
2,6 tis. €
Zisk
33,0 tis. €
Aktíva
26,6 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5, 2022 2,1 tis., 2023 7,7 tis., 2024 5,0 tis., 2025 2,6 tis.2021520222,1 tis.20237,7 tis.20245,0 tis.20252,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,1 tis., 2022 40,0 tis., 2023 11,8 tis., 2024 37,5 tis., 2025 4,7 tis.202110,1 tis.202240,0 tis.202311,8 tis.202437,5 tis.20254,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,7 tis. € 2,6 tis. €
2024 37,5 tis. € 5,0 tis. €
2023 11,8 tis. € 7,7 tis. €
2022 40,0 tis. € 2,1 tis. €
2021 10,1 tis. € 5 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie26,6 tis. €
  • Záväzky6,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PRE-STAVBY SK s.r.o. v konkurze?

PRE-STAVBY SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PRE-STAVBY SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PRE-STAVBY SK s.r.o. tržby 4,7 tis. €.

Je firma PRE-STAVBY SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PRE-STAVBY SK s.r.o. dosiahla zisk 2,6 tis. €.

Kde firma PRE-STAVBY SK s.r.o. sídli?

PRE-STAVBY SK s.r.o. má sídlo na adrese Podkonice 380, Podkonice, 976 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026