HealthyLivin s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52914771
DIČ: 2121179830
IČ DPH: SK2121179830
Fraňa Kráľa 1222/2, Brezno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Fraňa Kráľa 1222/2, Brezno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.21
Dátum vzniku: 11. 2. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 12. 2020
Spisová značka: Sro/38204/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eva Sedláčková od 15. 2. 2023
    konateľspoločník
  • Ing. Michal Bulla od 11. 2. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HealthyLivin s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,0 tis. € a tržby jej narástli o 53 % na 211,7 tis. €.

211,7 tis. €
Tržby
1,0 tis. €
Zisk
212,5 tis. €
Celkové výnosy
70,1 tis. €
Aktíva
31,6 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
5,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,8 tis., 2022 11,0 tis., 2023 11,8 tis., 2024 −5,6 tis., 2025 1,0 tis.20219,8 tis.202211,0 tis.202311,8 tis.2024−5,6 tis.20251,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 129,9 tis., 2022 141,3 tis., 2023 159,3 tis., 2024 138,2 tis., 2025 211,7 tis.2021129,9 tis.2022141,3 tis.2023159,3 tis.2024138,2 tis.2025211,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 130,0 tis., 2022 141,4 tis., 2023 159,5 tis., 2024 138,5 tis., 2025 212,5 tis.2021130,0 tis.2022141,4 tis.2023159,5 tis.2024138,5 tis.2025212,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 2,7 tis., 2022 2,9 tis., 2023 3,2 tis., 2024 960, 2025 96020212,7 tis.20222,9 tis.20233,2 tis.20249602025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 211,7 tis. € 1,0 tis. €
2024 138,2 tis. € -5,6 tis. €
2023 159,3 tis. € 11,8 tis. €
2022 141,3 tis. € 11,0 tis. €
2021 129,9 tis. € 9,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok16,8 tis. €
  • Zásoby36,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,2 tis. €
  • Finančné účty13,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov25,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky38,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HealthyLivin s. r. o. v konkurze?

HealthyLivin s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HealthyLivin s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HealthyLivin s. r. o. tržby 211,7 tis. €.

Je firma HealthyLivin s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HealthyLivin s. r. o. dosiahla zisk 1,0 tis. €.

Je HealthyLivin s. r. o. platiteľom DPH?

HealthyLivin s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HealthyLivin s. r. o. sídli?

HealthyLivin s. r. o. má sídlo na adrese Fraňa Kráľa 1222/2, Brezno, 977 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026