Health & Safety First s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52914674
DIČ: 2121181172
IČ DPH: SK2121181172
Štefánikova 1549/18, Humenné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikova 1549/18, Humenné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 12. 2. 2020
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 4. 2020
Spisová značka: Sro/41994/P
Predmet podnikania (výber): Výchova a vzdelávanie v oblasti ochrany práce - výchova a vzdelanie osôb na obsluhu motorových vozíkov Výchova a vzde…; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Maroš Veliký od 27. 8. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Health & Safety First s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 301 % na 27,8 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 392,5 tis. €.

392,5 tis. €
Tržby
27,8 tis. €
Zisk
475,2 tis. €
Celkové výnosy
344,2 tis. €
Aktíva
59,1 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
31,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 184, 2022 5,0 tis., 2023 15,4 tis., 2024 6,9 tis., 2025 27,8 tis.202118420225,0 tis.202315,4 tis.20246,9 tis.202527,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 74,9 tis., 2022 127,4 tis., 2023 184,5 tis., 2024 302,8 tis., 2025 392,5 tis.202174,9 tis.2022127,4 tis.2023184,5 tis.2024302,8 tis.2025392,5 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 121,1 tis., 2022 160,2 tis., 2023 396,2 tis., 2024 352,9 tis., 2025 475,2 tis.2021121,1 tis.2022160,2 tis.2023396,2 tis.2024352,9 tis.2025475,2 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 282, 2022 578, 2023 282, 2024 879, 2025 1,4 tis.202128220225782023282202487920251,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 392,5 tis. € 27,8 tis. €
2024 302,8 tis. € 6,9 tis. €
2023 184,5 tis. € 15,4 tis. €
2022 127,4 tis. € 5,0 tis. €
2021 74,9 tis. € 184 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok88,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok76,1 tis. €
  • Zásoby38,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky111,8 tis. €
  • Finančné účty29,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov19,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie27,8 tis. €
  • Rezervy6,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky85,4 tis. €
  • Bankové úvery186,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Health & Safety First s.r.o. v konkurze?

Health & Safety First s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Health & Safety First s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Health & Safety First s.r.o. tržby 392,5 tis. €.

Je firma Health & Safety First s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Health & Safety First s.r.o. dosiahla zisk 27,8 tis. €.

Je Health & Safety First s.r.o. platiteľom DPH?

Health & Safety First s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Health & Safety First s.r.o. sídli?

Health & Safety First s.r.o. má sídlo na adrese Štefánikova 1549/18, Humenné, 066 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026