Navláčil SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52911381
DIČ: 2121187871
IČ DPH: SK2121187871
Bratislavská 614, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bratislavská 614, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 19. 2. 2020
Základné imanie: 8,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2020
Spisová značka: Sro/39603/R
Predmet podnikania (výber): Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Prenájom nehnuteľností s poskytovaním základných služieb; Čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jakub Navláčil od 16. 12. 2021
    konateľ
  • Navláčil a.s. od 19. 1. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Navláčil SK, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 529 € a tržby jej klesli o 31 % na 47,9 tis. €.

47,9 tis. €
Tržby
529 €
Zisk
47,9 tis. €
Celkové výnosy
310,3 tis. €
Aktíva
44,3 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
96,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,1 tis., 2022 30,9 tis., 2023 −2,0 tis., 2024 −13,5 tis., 2025 529202114,1 tis.202230,9 tis.2023−2,0 tis.2024−13,5 tis.2025529
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 205,9 tis., 2022 141,3 tis., 2023 111,1 tis., 2024 69,4 tis., 2025 47,9 tis.2021205,9 tis.2022141,3 tis.2023111,1 tis.202469,4 tis.202547,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,9 tis. € 529 €
2024 69,4 tis. € -13,5 tis. €
2023 111,1 tis. € -2,0 tis. €
2022 141,3 tis. € 30,9 tis. €
2021 205,9 tis. € 14,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok50,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok249,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,3 tis. €
  • Finančné účty3,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie8,0 tis. €
  • Fondy zo zisku800 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov35,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie529 €
  • Rezervy5,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky79,3 tis. €
  • Bankové úvery180,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Navláčil SK, s.r.o. v konkurze?

Navláčil SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Navláčil SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Navláčil SK, s.r.o. tržby 47,9 tis. €.

Je firma Navláčil SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Navláčil SK, s.r.o. dosiahla zisk 529 €.

Je Navláčil SK, s.r.o. platiteľom DPH?

Navláčil SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Navláčil SK, s.r.o. sídli?

Navláčil SK, s.r.o. má sídlo na adrese Bratislavská 614, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026