SafeControl s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52910997
DIČ: 2121171261
IČ DPH: SK2121171261
Krížová Ves 134, Krížová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Krížová Ves 134, Krížová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 31. 1. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2020
Spisová značka: Sro/39723/P
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok; Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Olšavský od 13. 7. 2020
    konateľspoločník
  • Ing. Karol Marton od 31. 1. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SafeControl s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 59 % na 72,5 tis. € a tržby jej narástli o 28 % na 572,1 tis. €.

572,1 tis. €
Tržby
72,5 tis. €
Zisk
579,1 tis. €
Celkové výnosy
247,5 tis. €
Aktíva
204,3 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
37,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 92,2 tis., 2022 52,8 tis., 2023 109,5 tis., 2024 45,6 tis., 2025 72,5 tis.202192,2 tis.202252,8 tis.2023109,5 tis.202445,6 tis.202572,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 221,4 tis., 2022 304,4 tis., 2023 464,8 tis., 2024 445,3 tis., 2025 572,1 tis.2021221,4 tis.2022304,4 tis.2023464,8 tis.2024445,3 tis.2025572,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 572,1 tis. € 72,5 tis. €
2024 445,3 tis. € 45,6 tis. €
2023 464,8 tis. € 109,5 tis. €
2022 304,4 tis. € 52,8 tis. €
2021 221,4 tis. € 92,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok55,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky48,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky62,7 tis. €
  • Finančné účty78,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov126,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie72,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky33,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SafeControl s. r. o. v konkurze?

SafeControl s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SafeControl s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SafeControl s. r. o. tržby 572,1 tis. €.

Je firma SafeControl s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SafeControl s. r. o. dosiahla zisk 72,5 tis. €.

Je SafeControl s. r. o. platiteľom DPH?

SafeControl s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SafeControl s. r. o. sídli?

SafeControl s. r. o. má sídlo na adrese Krížová Ves 134, Krížová Ves, 059 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026