SLOVENSKÉ SYROVÉ VÝROBKY s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52904555
DIČ: 2121181271
IČ DPH: SK2121181271
Slovanská 299/7, Partizánske

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Slovanská 299/7, Partizánske Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.29
Dátum vzniku: 12. 2. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2021
Spisová značka: Sro/39553/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; prenájom hnuteľných vecí

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jarmila Sviteková od 12. 2. 2020
    konateľspoločník
  • Peter Svitek od 12. 2. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVENSKÉ SYROVÉ VÝROBKY s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 21 % na 12,8 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 87,3 tis. €.

87,3 tis. €
Tržby
12,8 tis. €
Strata
32,0 tis. €
Aktíva
27,4 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 303, 2022 194, 2023 −4,2 tis., 2024 −16,2 tis., 2025 −12,8 tis.202130320221942023−4,2 tis.2024−16,2 tis.2025−12,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 68,8 tis., 2022 75,3 tis., 2023 86,5 tis., 2024 89,3 tis., 2025 87,3 tis.202168,8 tis.202275,3 tis.202386,5 tis.202489,3 tis.202587,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 87,3 tis. € -12,8 tis. €
2024 89,3 tis. € -16,2 tis. €
2023 86,5 tis. € -4,2 tis. €
2022 75,3 tis. € 194 €
2021 68,8 tis. € 303 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie27,4 tis. €
  • Záväzky4,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVENSKÉ SYROVÉ VÝROBKY s. r. o. v konkurze?

SLOVENSKÉ SYROVÉ VÝROBKY s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVENSKÉ SYROVÉ VÝROBKY s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVENSKÉ SYROVÉ VÝROBKY s. r. o. tržby 87,3 tis. €.

Je firma SLOVENSKÉ SYROVÉ VÝROBKY s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVENSKÉ SYROVÉ VÝROBKY s. r. o. vykázala stratu 12,8 tis. €.

Je SLOVENSKÉ SYROVÉ VÝROBKY s. r. o. platiteľom DPH?

SLOVENSKÉ SYROVÉ VÝROBKY s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVENSKÉ SYROVÉ VÝROBKY s. r. o. sídli?

SLOVENSKÉ SYROVÉ VÝROBKY s. r. o. má sídlo na adrese Slovanská 299/7, Partizánske, 958 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026