L&L ART s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52888410
DIČ: 2121302777
Brezová 729/5, Dunajská Lužná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Brezová 729/5, Dunajská Lužná Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.19
Dátum vzniku: 29. 5. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/145320/B
Predmet podnikania (výber): Vydavateľská činnosť; Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov; Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľubomír Šesták od 29. 5. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť L&L ART s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 9,0 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 49,4 tis. €.

49,4 tis. €
Tržby
9,0 tis. €
Zisk
46,2 tis. €
Aktíva
38,8 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,6 tis., 2022 2,5 tis., 2023 12,7 tis., 2024 −1,4 tis., 2025 9,0 tis.20213,6 tis.20222,5 tis.202312,7 tis.2024−1,4 tis.20259,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 38,1 tis., 2022 42,0 tis., 2023 37,8 tis., 2024 47,1 tis., 2025 49,4 tis.202138,1 tis.202242,0 tis.202337,8 tis.202447,1 tis.202549,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,4 tis. € 9,0 tis. €
2024 47,1 tis. € -1,4 tis. €
2023 37,8 tis. € 12,7 tis. €
2022 42,0 tis. € 2,5 tis. €
2021 38,1 tis. € 3,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie38,8 tis. €
  • Záväzky7,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma L&L ART s. r. o. v konkurze?

L&L ART s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma L&L ART s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala L&L ART s. r. o. tržby 49,4 tis. €.

Je firma L&L ART s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 L&L ART s. r. o. dosiahla zisk 9,0 tis. €.

Kde firma L&L ART s. r. o. sídli?

L&L ART s. r. o. má sídlo na adrese Brezová 729/5, Dunajská Lužná, 900 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026