R.M.S. Company, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52886913
DIČ: 2121169523
IČ DPH: SK2121169523
Tatranská Lomnica 14697, Vysoké Tatry

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tatranská Lomnica 14697, Vysoké Tatry Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 29. 1. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2021
Spisová značka: Sro/39699/P
Predmet podnikania (výber): Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatov…; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Iveta Šestáková od 29. 1. 2020
    konateľspoločník
  • Jozef Ondrejka od 29. 1. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť R.M.S. Company, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 69 % na 11,3 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 27,2 tis. €.

27,2 tis. €
Tržby
11,3 tis. €
Strata
40,6 tis. €
Celkové výnosy
278,0 tis. €
Aktíva
132,9 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
14,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −17,9 tis., 2022 150,4 tis., 2023 51,6 tis., 2024 −36,2 tis., 2025 −11,3 tis.2021−17,9 tis.2022150,4 tis.202351,6 tis.2024−36,2 tis.2025−11,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 75,1 tis., 2022 281,3 tis., 2023 192,2 tis., 2024 33,2 tis., 2025 27,2 tis.202175,1 tis.2022281,3 tis.2023192,2 tis.202433,2 tis.202527,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 27,2 tis. € -11,3 tis. €
2024 33,2 tis. € -36,2 tis. €
2023 192,2 tis. € 51,6 tis. €
2022 281,3 tis. € 150,4 tis. €
2021 75,1 tis. € -17,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok274,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky916 €
  • Finančné účty2,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie71 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov138,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-11,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky196 €
  • Krátkodobé záväzky142,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R.M.S. Company, s.r.o. v konkurze?

R.M.S. Company, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R.M.S. Company, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala R.M.S. Company, s.r.o. tržby 27,2 tis. €.

Je firma R.M.S. Company, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 R.M.S. Company, s.r.o. vykázala stratu 11,3 tis. €.

Je R.M.S. Company, s.r.o. platiteľom DPH?

R.M.S. Company, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma R.M.S. Company, s.r.o. sídli?

R.M.S. Company, s.r.o. má sídlo na adrese Tatranská Lomnica 14697, Vysoké Tatry, 059 60.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026