Linda nails99 s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52885071
DIČ: 2121167224
Repíková 272/4A, Košice - mestská časť Šebastovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Repíková 272/4A, Košice - mestská časť Šebastovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná výroba 32.13
Dátum vzniku: 22. 1. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/48093/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Služby súvisiace so skrášľovaním tela; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Hong Nguyen od 28. 10. 2022
    konateľspoločník
  • Phuong Nguyen od 22. 1. 2020
    konateľspoločník
  • Tran Quoc od 28. 10. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Linda nails99 s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 75 % na 4,9 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 35,0 tis. €.

35,0 tis. €
Tržby
4,9 tis. €
Zisk
25,3 tis. €
Aktíva
24,7 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,0 tis., 2022 3,8 tis., 2023 2,4 tis., 2024 2,8 tis., 2025 4,9 tis.20214,0 tis.20223,8 tis.20232,4 tis.20242,8 tis.20254,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 44,9 tis., 2022 46,6 tis., 2023 32,5 tis., 2024 47,5 tis., 2025 35,0 tis.202144,9 tis.202246,6 tis.202332,5 tis.202447,5 tis.202535,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 35,0 tis. € 4,9 tis. €
2024 47,5 tis. € 2,8 tis. €
2023 32,5 tis. € 2,4 tis. €
2022 46,6 tis. € 3,8 tis. €
2021 44,9 tis. € 4,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie24,7 tis. €
  • Záväzky547 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Linda nails99 s. r. o. v konkurze?

Linda nails99 s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Linda nails99 s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Linda nails99 s. r. o. tržby 35,0 tis. €.

Je firma Linda nails99 s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Linda nails99 s. r. o. dosiahla zisk 4,9 tis. €.

Kde firma Linda nails99 s. r. o. sídli?

Linda nails99 s. r. o. má sídlo na adrese Repíková 272/4A, Košice - mestská časť Šebastovce, 040 17.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026