Medis Pharma Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52882284
DIČ: 2121209695
IČ DPH: SK2121209695
Suché mýto 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Suché mýto 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedecký výskum a vývoj 72.19
Dátum vzniku: 7. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2020
Spisová značka: Sro/143807/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Maja Strnad Cestar od 7. 3. 2020
    konateľ
  • Medis, farmacevtska družba, d.o.o. od 3. 3. 2022
    spoločník
  • Erna Slana od 8. 11. 2020
    prokurista
  • Ivan Ťurek od 8. 11. 2020
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Medis Pharma Slovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 21 % na 10,2 tis. € a tržby jej narástli o 44 % na 645,5 tis. €.

645,5 tis. €
Tržby
10,2 tis. €
Zisk
646,2 tis. €
Celkové výnosy
124,2 tis. €
Aktíva
45,0 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
66,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,9 tis., 2022 6,7 tis., 2023 7,3 tis., 2024 8,4 tis., 2025 10,2 tis.20214,9 tis.20226,7 tis.20237,3 tis.20248,4 tis.202510,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 226,7 tis., 2022 304,1 tis., 2023 390,7 tis., 2024 448,3 tis., 2025 645,5 tis.2021226,7 tis.2022304,1 tis.2023390,7 tis.2024448,3 tis.2025645,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 645,5 tis. € 10,2 tis. €
2024 448,3 tis. € 8,4 tis. €
2023 390,7 tis. € 7,3 tis. €
2022 304,1 tis. € 6,7 tis. €
2021 226,7 tis. € 4,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky73,3 tis. €
  • Finančné účty47,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov29,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,2 tis. €
  • Rezervy17,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky56,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Medis Pharma Slovakia s. r. o. v konkurze?

Medis Pharma Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Medis Pharma Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Medis Pharma Slovakia s. r. o. tržby 645,5 tis. €.

Je firma Medis Pharma Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Medis Pharma Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 10,2 tis. €.

Je Medis Pharma Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Medis Pharma Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Medis Pharma Slovakia s. r. o. sídli?

Medis Pharma Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Suché mýto 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026