ARTEL MINUS, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52878139
DIČ: 2121173813
Hlavné námestie 25, Šahy

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavné námestie 25, Šahy Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 1. 2. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/50440/N
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Služby súvisiace so skrášľovaním tela; Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Lendvay od 1. 2. 2020
    konateľspoločník
  • Mgr. Jana Lendvayová od 1. 2. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ARTEL MINUS, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 831 % na 10,3 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 40,3 tis. €.

40,3 tis. €
Tržby
10,3 tis. €
Zisk
30,7 tis. €
Aktíva
27,7 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,7 tis., 2022 1,2 tis., 2023 2,6 tis., 2024 1,1 tis., 2025 10,3 tis.20214,7 tis.20221,2 tis.20232,6 tis.20241,1 tis.202510,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,6 tis., 2022 36,0 tis., 2023 48,4 tis., 2024 46,9 tis., 2025 40,3 tis.202131,6 tis.202236,0 tis.202348,4 tis.202446,9 tis.202540,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 40,3 tis. € 10,3 tis. €
2024 46,9 tis. € 1,1 tis. €
2023 48,4 tis. € 2,6 tis. €
2022 36,0 tis. € 1,2 tis. €
2021 31,6 tis. € 4,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie27,7 tis. €
  • Záväzky3,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ARTEL MINUS, s. r. o. v konkurze?

ARTEL MINUS, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ARTEL MINUS, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ARTEL MINUS, s. r. o. tržby 40,3 tis. €.

Je firma ARTEL MINUS, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ARTEL MINUS, s. r. o. dosiahla zisk 10,3 tis. €.

Kde firma ARTEL MINUS, s. r. o. sídli?

ARTEL MINUS, s. r. o. má sídlo na adrese Hlavné námestie 25, Šahy, 936 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026