M.L.M. BAU SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52839729
DIČ: 2121163088
IČ DPH: SK2121163088
Bytčická 16, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bytčická 16, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.00
Dátum vzniku: 28. 12. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2020
Spisová značka: Sro/82123/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; prípravné práce k realizácií stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Miloš Čišecký od 15. 12. 2025
    konateľ
  • Ing. Kristína Čišecká od 27. 1. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M.L.M. BAU SK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 46 % na 2,8 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 929,9 tis. €.

929,9 tis. €
Tržby
2,8 tis. €
Zisk
1,0 mil. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
175,1 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
34,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 164,5 tis., 2022 −53,4 tis., 2023 26,4 tis., 2024 5,1 tis., 2025 2,8 tis.2021164,5 tis.2022−53,4 tis.202326,4 tis.20245,1 tis.20252,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 630,8 tis., 2022 324,4 tis., 2023 883,7 tis., 2024 975,5 tis., 2025 929,9 tis.2021630,8 tis.2022324,4 tis.2023883,7 tis.2024975,5 tis.2025929,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 929,9 tis. € 2,8 tis. €
2024 975,5 tis. € 5,1 tis. €
2023 883,7 tis. € 26,4 tis. €
2022 324,4 tis. € -53,4 tis. €
2021 630,8 tis. € 164,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok177,5 tis. €
  • Zásoby160,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky481,7 tis. €
  • Finančné účty201,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov166,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,8 tis. €
  • Rezervy2,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky537,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky280,0 tis. €
  • Bankové úvery6,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M.L.M. BAU SK, s. r. o. v konkurze?

M.L.M. BAU SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M.L.M. BAU SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M.L.M. BAU SK, s. r. o. tržby 929,9 tis. €.

Je firma M.L.M. BAU SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M.L.M. BAU SK, s. r. o. dosiahla zisk 2,8 tis. €.

Je M.L.M. BAU SK, s. r. o. platiteľom DPH?

M.L.M. BAU SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma M.L.M. BAU SK, s. r. o. sídli?

M.L.M. BAU SK, s. r. o. má sídlo na adrese Bytčická 16, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026