FM Montage SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52838731
DIČ: 2121228219
IČ DPH: SK2121228219
Gróner 28, Bardejov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gróner 28, Bardejov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 3. 4. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2020
Spisová značka: Sro/40108/P
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických; Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok; Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konan… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Filip Maršálek od 3. 4. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FM Montage SK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 17 % na 36,4 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 597,4 tis. €.

597,4 tis. €
Tržby
36,4 tis. €
Zisk
606,3 tis. €
Celkové výnosy
420,6 tis. €
Aktíva
114,5 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
14,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,8 tis., 2022 14,4 tis., 2023 61,5 tis., 2024 43,9 tis., 2025 36,4 tis.20218,8 tis.202214,4 tis.202361,5 tis.202443,9 tis.202536,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 178,7 tis., 2022 434,7 tis., 2023 478,0 tis., 2024 485,5 tis., 2025 597,4 tis.2021178,7 tis.2022434,7 tis.2023478,0 tis.2024485,5 tis.2025597,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 597,4 tis. € 36,4 tis. €
2024 485,5 tis. € 43,9 tis. €
2023 478,0 tis. € 61,5 tis. €
2022 434,7 tis. € 14,4 tis. €
2021 178,7 tis. € 8,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok112,6 tis. €
  • Zásoby7,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky132,2 tis. €
  • Finančné účty168,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov72,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie36,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky21,7 tis. €
  • Bankové úvery284,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FM Montage SK, s. r. o. v konkurze?

FM Montage SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FM Montage SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FM Montage SK, s. r. o. tržby 597,4 tis. €.

Je firma FM Montage SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FM Montage SK, s. r. o. dosiahla zisk 36,4 tis. €.

Je FM Montage SK, s. r. o. platiteľom DPH?

FM Montage SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FM Montage SK, s. r. o. sídli?

FM Montage SK, s. r. o. má sídlo na adrese Gróner 28, Bardejov, 085 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026