SLOVAK AGRO HOLDING, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52821943
DIČ: 2121145455
IČ DPH: SK2121145455
Tekovský Hrádok 71, Tekovský Hrádok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tekovský Hrádok 71, Tekovský Hrádok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.11
Dátum vzniku: 12. 12. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2020
Spisová značka: Sro/50035/N
Predmet podnikania (výber): pestovanie obilín; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dávid Nagy od 12. 12. 2019
    konateľspoločník
  • Ing. Tibor Nagy od 12. 12. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVAK AGRO HOLDING, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 47,0 tis. € a tržby jej narástli o 67 % na 498,5 tis. €.

498,5 tis. €
Tržby
47,0 tis. €
Zisk
572,3 tis. €
Celkové výnosy
532,1 tis. €
Aktíva
283,6 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
16,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 47,2 tis., 2022 47,3 tis., 2023 47,5 tis., 2024 47,5 tis., 2025 47,0 tis.202147,2 tis.202247,3 tis.202347,5 tis.202447,5 tis.202547,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 115,3 tis., 2022 353,3 tis., 2023 370,3 tis., 2024 298,8 tis., 2025 498,5 tis.2021115,3 tis.2022353,3 tis.2023370,3 tis.2024298,8 tis.2025498,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 498,5 tis. € 47,0 tis. €
2024 298,8 tis. € 47,5 tis. €
2023 370,3 tis. € 47,5 tis. €
2022 353,3 tis. € 47,3 tis. €
2021 115,3 tis. € 47,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok307,8 tis. €
  • Zásoby79,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky14,3 tis. €
  • Finančné účty102,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie28,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov231,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie47,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky43 €
  • Krátkodobé záväzky65,4 tis. €
  • Bankové úvery183,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVAK AGRO HOLDING, s.r.o. v konkurze?

SLOVAK AGRO HOLDING, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVAK AGRO HOLDING, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVAK AGRO HOLDING, s.r.o. tržby 498,5 tis. €.

Je firma SLOVAK AGRO HOLDING, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVAK AGRO HOLDING, s.r.o. dosiahla zisk 47,0 tis. €.

Je SLOVAK AGRO HOLDING, s.r.o. platiteľom DPH?

SLOVAK AGRO HOLDING, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVAK AGRO HOLDING, s.r.o. sídli?

SLOVAK AGRO HOLDING, s.r.o. má sídlo na adrese Tekovský Hrádok 71, Tekovský Hrádok, 935 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026