Ústav lekárskej kozmetiky s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52817512
DIČ: 2121220838
IČ DPH: SK2121220838
Antolská 3715/2, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Antolská 3715/2, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 14. 2. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2024
Spisová značka: Sro/143097/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení v ambulancii v odbore dermatovenerológia

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Rastislav Vrabec od 14. 2. 2020
    konateľspoločník
  • Petra Vrabcová od 12. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ústav lekárskej kozmetiky s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 90,1 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
90,1 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
317,4 tis. €
Aktíva
225,6 tis. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť
57,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 154,3 tis., 2022 135,3 tis., 2023 47,4 tis., 2024 82,7 tis., 2025 90,1 tis.2021154,3 tis.2022135,3 tis.202347,4 tis.202482,7 tis.202590,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 797,3 tis., 2022 905,9 tis., 2023 1,1 mil., 2024 1,2 mil., 2025 1,2 mil.2021797,3 tis.2022905,9 tis.20231,1 mil.20241,2 mil.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 90,1 tis. €
2024 1,2 mil. € 82,7 tis. €
2023 1,1 mil. € 47,4 tis. €
2022 905,9 tis. € 135,3 tis. €
2021 797,3 tis. € 154,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok78,1 tis. €
  • Zásoby37,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,3 tis. €
  • Finančné účty192,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov130,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie90,1 tis. €
  • Rezervy16,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky6,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky69,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ústav lekárskej kozmetiky s.r.o. v konkurze?

Ústav lekárskej kozmetiky s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ústav lekárskej kozmetiky s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ústav lekárskej kozmetiky s.r.o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma Ústav lekárskej kozmetiky s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ústav lekárskej kozmetiky s.r.o. dosiahla zisk 90,1 tis. €.

Je Ústav lekárskej kozmetiky s.r.o. platiteľom DPH?

Ústav lekárskej kozmetiky s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ústav lekárskej kozmetiky s.r.o. sídli?

Ústav lekárskej kozmetiky s.r.o. má sídlo na adrese Antolská 3715/2, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026