SAFEFIN SLOVAKIA, v. o. s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52816877
DIČ: 2121185924
IČ DPH: SK2121185924
Černyševského 10, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Verejná obchodná spoločnosť
Sídlo: Černyševského 10, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 21. 2. 2020
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2023
Spisová značka: Sr/2188/B
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Výroba potravinárskych výrobkov; Výroba nápojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dušan Dobrík od 27. 2. 2024
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • SLANAT v.o.s. od 27. 2. 2024
    člen štatutárneho orgánuspoločník
  • Zdeněk Zapata od 12. 2. 2024
    člen štatutárneho orgánu

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SAFEFIN SLOVAKIA, v. o. s. v roku 2025 dosiahla zisk 3,7 tis. € a tržby dosiahli 139,9 tis. €.

139,9 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
62,0 tis. €
Aktíva
13,4 tis. €
Vlastné imanie
78 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 52, 2021 233, 2022 143, 2023 1,7 tis., 2025 3,7 tis.2020522021233202214320231,7 tis.20253,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 8,1 tis., 2021 5,0 tis., 2022 19,4 tis., 2023 50,0 tis., 2025 139,9 tis.20208,1 tis.20215,0 tis.202219,4 tis.202350,0 tis.2025139,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 139,9 tis. € 3,7 tis. €
2023 50,0 tis. € 1,7 tis. €
2022 19,4 tis. € 143 €
2021 5,0 tis. € 233 €
2020 8,1 tis. € 52 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,4 tis. €
  • Záväzky48,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SAFEFIN SLOVAKIA, v. o. s. v konkurze?

SAFEFIN SLOVAKIA, v. o. s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SAFEFIN SLOVAKIA, v. o. s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SAFEFIN SLOVAKIA, v. o. s. tržby 139,9 tis. €.

Je firma SAFEFIN SLOVAKIA, v. o. s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SAFEFIN SLOVAKIA, v. o. s. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Je SAFEFIN SLOVAKIA, v. o. s. platiteľom DPH?

SAFEFIN SLOVAKIA, v. o. s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SAFEFIN SLOVAKIA, v. o. s. sídli?

SAFEFIN SLOVAKIA, v. o. s. má sídlo na adrese Černyševského 10, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026