MFIN AUTOMOTIVE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52813436
DIČ: 2121145411
IČ DPH: SK2121145411
Diakovská 6782/14, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Diakovská 6782/14, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.90
Dátum vzniku: 10. 12. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 2. 2020
Spisová značka: Sro/45797/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoo…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivan Tánczos od 10. 12. 2019
    konateľ
  • MFIN AUTOMOTIVE LTD od 10. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MFIN AUTOMOTIVE s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 97 % na 336,6 tis. € a tržby jej narástli na 3,5 mil. €.

3,5 mil. €
Tržby
336,6 tis. €
Zisk
3,5 mil. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
663,5 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
10,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,4 tis., 2022 0, 2023 147,7 tis., 2024 170,5 tis., 2025 336,6 tis.20213,4 tis.202202023147,7 tis.2024170,5 tis.2025336,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,3 tis., 2022 155, 2023 2,6 tis., 2024 15,1 tis., 2025 3,5 mil.202120,3 tis.202215520232,6 tis.202415,1 tis.20253,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,5 mil. € 336,6 tis. €
2024 15,1 tis. € 170,5 tis. €
2023 2,6 tis. € 147,7 tis. €
2022 155 € 0 €
2021 20,3 tis. € 3,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty39,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie128,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov321,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie336,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky52,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie609,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MFIN AUTOMOTIVE s.r.o. v konkurze?

MFIN AUTOMOTIVE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MFIN AUTOMOTIVE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MFIN AUTOMOTIVE s.r.o. tržby 3,5 mil. €.

Je firma MFIN AUTOMOTIVE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MFIN AUTOMOTIVE s.r.o. dosiahla zisk 336,6 tis. €.

Je MFIN AUTOMOTIVE s.r.o. platiteľom DPH?

MFIN AUTOMOTIVE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MFIN AUTOMOTIVE s.r.o. sídli?

MFIN AUTOMOTIVE s.r.o. má sídlo na adrese Diakovská 6782/14, Šaľa, 927 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026