M.H.company, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52789934
DIČ: 2121142661
Horný Val 8/17, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horný Val 8/17, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.11
Dátum vzniku: 5. 12. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/73701/L
Predmet podnikania (výber): Maloobchod a veľkoobchod s motorovými vozidlami; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Holúbek od 5. 12. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť M.H.company, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 36 % na 9,0 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 49,6 tis. €.

49,6 tis. €
Tržby
9,0 tis. €
Zisk
37,2 tis. €
Aktíva
36,2 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −5,9 tis., 2022 5,4 tis., 2023 11,7 tis., 2024 14,2 tis., 2025 9,0 tis.2021−5,9 tis.20225,4 tis.202311,7 tis.202414,2 tis.20259,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 43,3 tis., 2022 49,8 tis., 2023 41,0 tis., 2024 45,0 tis., 2025 49,6 tis.202143,3 tis.202249,8 tis.202341,0 tis.202445,0 tis.202549,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,6 tis. € 9,0 tis. €
2024 45,0 tis. € 14,2 tis. €
2023 41,0 tis. € 11,7 tis. €
2022 49,8 tis. € 5,4 tis. €
2021 43,3 tis. € -5,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie36,2 tis. €
  • Záväzky1,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma M.H.company, s. r. o. v konkurze?

M.H.company, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma M.H.company, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala M.H.company, s. r. o. tržby 49,6 tis. €.

Je firma M.H.company, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 M.H.company, s. r. o. dosiahla zisk 9,0 tis. €.

Kde firma M.H.company, s. r. o. sídli?

M.H.company, s. r. o. má sídlo na adrese Horný Val 8/17, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026