LUCID Style Academy s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52789811
DIČ: 2121233279
IČ DPH: SK2121233279
Bajkalská 709/13, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bajkalská 709/13, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.04
Dátum vzniku: 17. 4. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 11. 2021
Spisová značka: Sro/144494/B
Predmet podnikania (výber): Služby súvisiace so skrášľovaním tela; Dizajnérske činnosti; Fotografické služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Lucia Sládečková od 17. 4. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUCID Style Academy s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 36 % na 1,1 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 82,9 tis. €.

82,9 tis. €
Tržby
1,1 tis. €
Zisk
35,8 tis. €
Aktíva
28,2 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,3 tis., 2022 3,0 tis., 2023 8,8 tis., 2024 814, 2025 1,1 tis.20217,3 tis.20223,0 tis.20238,8 tis.202481420251,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 131,7 tis., 2022 172,7 tis., 2023 133,7 tis., 2024 97,0 tis., 2025 82,9 tis.2021131,7 tis.2022172,7 tis.2023133,7 tis.202497,0 tis.202582,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 82,9 tis. € 1,1 tis. €
2024 97,0 tis. € 814 €
2023 133,7 tis. € 8,8 tis. €
2022 172,7 tis. € 3,0 tis. €
2021 131,7 tis. € 7,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie28,2 tis. €
  • Záväzky7,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUCID Style Academy s.r.o. v konkurze?

LUCID Style Academy s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUCID Style Academy s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUCID Style Academy s.r.o. tržby 82,9 tis. €.

Je firma LUCID Style Academy s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUCID Style Academy s.r.o. dosiahla zisk 1,1 tis. €.

Je LUCID Style Academy s.r.o. platiteľom DPH?

LUCID Style Academy s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUCID Style Academy s.r.o. sídli?

LUCID Style Academy s.r.o. má sídlo na adrese Bajkalská 709/13, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026