PEMTAX s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52782719
DIČ: 2121133113
IČ DPH: SK2121133113
Kláštorná 60/5, Raslavice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kláštorná 60/5, Raslavice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 20. 11. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2020
Spisová značka: Sro/39365/P
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Marcin od 20. 11. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PEMTAX s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 510 % na 8,9 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 85,9 tis. €.

85,9 tis. €
Tržby
8,9 tis. €
Zisk
92,4 tis. €
Celkové výnosy
289,0 tis. €
Aktíva
19,3 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
25,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,1 tis., 2022 1,0 tis., 2023 2,1 tis., 2024 1,5 tis., 2025 8,9 tis.20218,1 tis.20221,0 tis.20232,1 tis.20241,5 tis.20258,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 70,9 tis., 2022 80,2 tis., 2023 83,9 tis., 2024 78,7 tis., 2025 85,9 tis.202170,9 tis.202280,2 tis.202383,9 tis.202478,7 tis.202585,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 85,9 tis. € 8,9 tis. €
2024 78,7 tis. € 1,5 tis. €
2023 83,9 tis. € 2,1 tis. €
2022 80,2 tis. € 1,0 tis. €
2021 70,9 tis. € 8,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok217,8 tis. €
  • Zásoby105 €
  • Krátkodobé pohľadávky3,1 tis. €
  • Finančné účty68,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky260,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky9,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PEMTAX s.r.o. v konkurze?

PEMTAX s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PEMTAX s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PEMTAX s.r.o. tržby 85,9 tis. €.

Je firma PEMTAX s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PEMTAX s.r.o. dosiahla zisk 8,9 tis. €.

Je PEMTAX s.r.o. platiteľom DPH?

PEMTAX s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PEMTAX s.r.o. sídli?

PEMTAX s.r.o. má sídlo na adrese Kláštorná 60/5, Raslavice, 086 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026