ZAN Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52778380
DIČ: 2121132442
IČ DPH: SK2121132442
Kemi 627/4, Liptovský Mikuláš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kemi 627/4, Liptovský Mikuláš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 16. 11. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 12. 2020
Spisová značka: Sro/73570/L
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Adam Niňaj od 16. 11. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZAN Slovakia s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 22 % na 4,0 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 239,8 tis. €.

239,8 tis. €
Tržby
4,0 tis. €
Zisk
239,8 tis. €
Celkové výnosy
292,5 tis. €
Aktíva
19,8 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
14,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −13,6 tis., 2022 1,6 tis., 2023 3,7 tis., 2024 5,1 tis., 2025 4,0 tis.2021−13,6 tis.20221,6 tis.20233,7 tis.20245,1 tis.20254,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 46,5 tis., 2022 138,2 tis., 2023 245,3 tis., 2024 218,2 tis., 2025 239,8 tis.202146,5 tis.2022138,2 tis.2023245,3 tis.2024218,2 tis.2025239,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 239,8 tis. € 4,0 tis. €
2024 218,2 tis. € 5,1 tis. €
2023 245,3 tis. € 3,7 tis. €
2022 138,2 tis. € 1,6 tis. €
2021 46,5 tis. € -13,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok15,0 tis. €
  • Zásoby45,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky210,3 tis. €
  • Finančné účty21,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky251,2 tis. €
  • Bankové úvery21,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZAN Slovakia s. r. o. v konkurze?

ZAN Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZAN Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZAN Slovakia s. r. o. tržby 239,8 tis. €.

Je firma ZAN Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZAN Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 4,0 tis. €.

Je ZAN Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

ZAN Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZAN Slovakia s. r. o. sídli?

ZAN Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Kemi 627/4, Liptovský Mikuláš, 031 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026