TATsteel s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52771326
DIČ: 2121216372
IČ DPH: SK2121216372
Černyševského 10, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Černyševského 10, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 4. 3. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 5. 2020
Spisová značka: Sro/143684/B
Predmet podnikania (výber): Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Tatljak od 4. 3. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TATsteel s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 109 % na 65,4 tis. € a tržby jej narástli o 118 % na 3,4 mil. €.

3,4 mil. €
Tržby
65,4 tis. €
Zisk
3,4 mil. €
Celkové výnosy
574,5 tis. €
Aktíva
70,9 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
3,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,8 tis., 2022 22,6 tis., 2023 21,2 tis., 2024 31,4 tis., 2025 65,4 tis.202111,8 tis.202222,6 tis.202321,2 tis.202431,4 tis.202565,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 480,1 tis., 2022 886,2 tis., 2023 867,5 tis., 2024 1,6 mil., 2025 3,4 mil.2021480,1 tis.2022886,2 tis.2023867,5 tis.20241,6 mil.20253,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,4 mil. € 65,4 tis. €
2024 1,6 mil. € 31,4 tis. €
2023 867,5 tis. € 21,2 tis. €
2022 886,2 tis. € 22,6 tis. €
2021 480,1 tis. € 11,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie70,9 tis. €
  • Záväzky503,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TATsteel s. r. o. v konkurze?

TATsteel s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TATsteel s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TATsteel s. r. o. tržby 3,4 mil. €.

Je firma TATsteel s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TATsteel s. r. o. dosiahla zisk 65,4 tis. €.

Je TATsteel s. r. o. platiteľom DPH?

TATsteel s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TATsteel s. r. o. sídli?

TATsteel s. r. o. má sídlo na adrese Černyševského 10, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026