TVORÍME, s.r.o., r.s.p.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52746691
DIČ: 2121129219
IČ DPH: SK2121129219
Drahňov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Drahňov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 13. 11. 2019
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 3. 2020
Spisová značka: Sro/47653/V
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Anita Vašková od 19. 12. 2025
    konateľ
  • Obec Drahňov od 13. 11. 2019
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TVORÍME, s.r.o., r.s.p. v roku 2025 zvýšila zisk o 41 % na 42,1 tis. € a tržby jej narástli o 46 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
42,1 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
536,7 tis. €
Aktíva
75,9 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
49,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −47,7 tis., 2022 −110,1 tis., 2023 183,5 tis., 2024 29,9 tis., 2025 42,1 tis.2021−47,7 tis.2022−110,1 tis.2023183,5 tis.202429,9 tis.202542,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 347,9 tis., 2022 476,2 tis., 2023 972,3 tis., 2024 763,9 tis., 2025 1,1 mil.2021347,9 tis.2022476,2 tis.2023972,3 tis.2024763,9 tis.20251,1 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 470,0 tis., 2022 660,2 tis., 2023 1,1 mil., 2024 927,8 tis., 2025 1,4 mil.2021470,0 tis.2022660,2 tis.20231,1 mil.2024927,8 tis.20251,4 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 3,9 tis., 2024 0, 2025 0202102022020233,9 tis.2024020250
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 42,1 tis. €
2024 763,9 tis. € 29,9 tis. €
2023 972,3 tis. € 183,5 tis. €
2022 476,2 tis. € -110,1 tis. €
2021 347,9 tis. € -47,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok21,2 tis. €
  • Zásoby7,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky503,3 tis. €
  • Finančné účty2,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku23,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie42,1 tis. €
  • Rezervy29,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky324,3 tis. €
  • Bankové úvery96,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TVORÍME, s.r.o., r.s.p. v konkurze?

TVORÍME, s.r.o., r.s.p. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TVORÍME, s.r.o., r.s.p. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TVORÍME, s.r.o., r.s.p. tržby 1,1 mil. €.

Je firma TVORÍME, s.r.o., r.s.p. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TVORÍME, s.r.o., r.s.p. dosiahla zisk 42,1 tis. €.

Je TVORÍME, s.r.o., r.s.p. platiteľom DPH?

TVORÍME, s.r.o., r.s.p. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TVORÍME, s.r.o., r.s.p. sídli?

TVORÍME, s.r.o., r.s.p. má sídlo na adrese Drahňov, 076 74.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026