PAMA FOOD, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52745261
DIČ: 2121267379
IČ DPH: SK2121267379
Okružná 109/71, Čadca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Okružná 109/71, Čadca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.12
Dátum vzniku: 1. 11. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2021
Spisová značka: Sro/73464/L
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Patrik Maslák od 1. 11. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PAMA FOOD, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 141 % na 58,9 tis. € a tržby jej narástli o 51 % na 441,2 tis. €.

441,2 tis. €
Tržby
58,9 tis. €
Zisk
484,1 tis. €
Celkové výnosy
214,7 tis. €
Aktíva
113,5 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
20,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,1 tis., 2022 11,7 tis., 2023 7,9 tis., 2024 24,5 tis., 2025 58,9 tis.20219,1 tis.202211,7 tis.20237,9 tis.202424,5 tis.202558,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 176,2 tis., 2022 190,9 tis., 2023 218,2 tis., 2024 291,3 tis., 2025 441,2 tis.2021176,2 tis.2022190,9 tis.2023218,2 tis.2024291,3 tis.2025441,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 441,2 tis. € 58,9 tis. €
2024 291,3 tis. € 24,5 tis. €
2023 218,2 tis. € 7,9 tis. €
2022 190,9 tis. € 11,7 tis. €
2021 176,2 tis. € 9,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,5 tis. €
  • Zásoby7,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky74,5 tis. €
  • Finančné účty130,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov49,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie58,9 tis. €
  • Rezervy3,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky97,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PAMA FOOD, s. r. o. v konkurze?

PAMA FOOD, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PAMA FOOD, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PAMA FOOD, s. r. o. tržby 441,2 tis. €.

Je firma PAMA FOOD, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PAMA FOOD, s. r. o. dosiahla zisk 58,9 tis. €.

Je PAMA FOOD, s. r. o. platiteľom DPH?

PAMA FOOD, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PAMA FOOD, s. r. o. sídli?

PAMA FOOD, s. r. o. má sídlo na adrese Okružná 109/71, Čadca, 022 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026