COLOR TAXI, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52737021
DIČ: 2121170172
IČ DPH: SK2121170172
Bedřicha Smetanu 2790/11, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bedřicha Smetanu 2790/11, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.33
Dátum vzniku: 29. 1. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2020
Spisová značka: Sro/46056/T
Predmet podnikania (výber): Prevádzkovanie taxislužby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Richard Tanečka od 30. 4. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť COLOR TAXI, s. r. o. v roku 2024 zvýšila zisk o 16 % na 3,6 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 919,1 tis. €.

919,1 tis. €
Tržby
3,6 tis. €
Zisk
665,3 tis. €
Aktíva
98,9 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 −11,0 tis., 2021 −76,5 tis., 2022 11,0 tis., 2023 3,1 tis., 2024 3,6 tis.2020−11,0 tis.2021−76,5 tis.202211,0 tis.20233,1 tis.20243,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 73,0 tis., 2021 204,1 tis., 2022 686,1 tis., 2023 756,7 tis., 2024 919,1 tis.202073,0 tis.2021204,1 tis.2022686,1 tis.2023756,7 tis.2024919,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 919,1 tis. € 3,6 tis. €
2023 756,7 tis. € 3,1 tis. €
2022 686,1 tis. € 11,0 tis. €
2021 204,1 tis. € -76,5 tis. €
2020 73,0 tis. € -11,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie98,9 tis. €
  • Záväzky566,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma COLOR TAXI, s. r. o. v konkurze?

COLOR TAXI, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma COLOR TAXI, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala COLOR TAXI, s. r. o. tržby 919,1 tis. €.

Je firma COLOR TAXI, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 COLOR TAXI, s. r. o. dosiahla zisk 3,6 tis. €.

Je COLOR TAXI, s. r. o. platiteľom DPH?

COLOR TAXI, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma COLOR TAXI, s. r. o. sídli?

COLOR TAXI, s. r. o. má sídlo na adrese Bedřicha Smetanu 2790/11, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026