NN Company, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52732231
DIČ: 2121117262
IČ DPH: SK2121117262
Bernolákova 5, Košice - mestská časť Západ

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bernolákova 5, Košice - mestská časť Západ Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tvorivé, umelecké a zábavné činnosti 90.02
Dátum vzniku: 25. 10. 2019
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2019
Spisová značka: Sro/47554/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. art. Igor Timko od 25. 10. 2019
    konateľspoločník
  • Roman Timko od 25. 10. 2019
    konateľspoločník
  • Dušan Timko od 27. 1. 2023
    spoločník
  • Ivan Timko od 20. 5. 2022
    spoločník
  • PaedDr. Zoltán Šallai od 20. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NN Company, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 17,7 tis. € a tržby jej narástli o 34 % na 38,4 tis. €.

38,4 tis. €
Tržby
17,7 tis. €
Zisk
124,7 tis. €
Aktíva
121,3 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,6 tis., 2022 95,0 tis., 2023 91,6 tis., 2024 −390, 2025 17,7 tis.202117,6 tis.202295,0 tis.202391,6 tis.2024−390202517,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 70,4 tis., 2022 197,5 tis., 2023 149,8 tis., 2024 28,8 tis., 2025 38,4 tis.202170,4 tis.2022197,5 tis.2023149,8 tis.202428,8 tis.202538,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 38,4 tis. € 17,7 tis. €
2024 28,8 tis. € -390 €
2023 149,8 tis. € 91,6 tis. €
2022 197,5 tis. € 95,0 tis. €
2021 70,4 tis. € 17,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie121,3 tis. €
  • Záväzky3,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NN Company, s.r.o. v konkurze?

NN Company, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NN Company, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NN Company, s.r.o. tržby 38,4 tis. €.

Je firma NN Company, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NN Company, s.r.o. dosiahla zisk 17,7 tis. €.

Je NN Company, s.r.o. platiteľom DPH?

NN Company, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NN Company, s.r.o. sídli?

NN Company, s.r.o. má sídlo na adrese Bernolákova 5, Košice - mestská časť Západ, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026